Odbitki

Zdjęcia do dokumentów

Fotogadżety

Sklep on-line

Odbitki

Choć w dzisiejszych czasach dominuje cyfrowe magazynowanie zdjęć, nic nie może równać się z prawdziwymi zdjęciami, które można wziąć do ręki lub przechowywać w albumie. Dlatego oferujemy wywoływanie odbitek z nośników cyfrowych oraz negatywów. Używamy do tego nowoczesnej maszyny Noritsu QSS 3201SD, co pozwala nam na zaoferowanie odbitek w różnych formatach – dzięki czemu doskonale będą pasować do albumu fotograficznego!
Proponujemy również większe formaty. Umożliwiają ona powiększenie zdjęcia do rozmiaru umożliwiającego umieszczenie go w ramce i zawieszenie na ścianie. To świetny sposób, aby na długo zachować wszystkie miłe wspomnienia lub uhonorować ważne osoby.

Zdjęcia do dokumentów

Każdy potrzebuje od czasu do czasu zdjęcia do dokumentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy możliwość jego wykonania. Jeśli jest Ci potrzebne zdjęcie paszportowe, zdjęcie do dowodu osobistego, zdjęcie do prawa jazdy czy zdjęcie do legitymacji szkolnej, u nas wykonasz je szybko i sprawnie – a czas oczekiwania na gotowe wynosi zaledwie 10 minut!
Zdajemy sobie doskonale sprawę ze wszystkich obowiązujących przepisów, dlatego każde zdjęcie do dokumentu zostanie wykonane w ich myśl. Dotyczy to zarówno ustawienia twarzy, jak i wielkości odbitki. Masz dzięki temu gwarancję, że urząd nie odrzuci zdjęcia z powodu niespełniania przez nie stawianych wymagań.

Fotogadżety

Fotogadżety to świetny sposób na to, aby stworzyć unikalny prezent lub upominek. Oferujemy możliwość wykonania kubka lub koszulki ozdobionych wybranym przez Ciebie zdjęciem. To rozwiązanie perfekcyjnie nadające się na pamiątkę dla siebie lub dla kogoś. Może także być stworzone dla uczczenia pewnej okazji – np. okrągłej rocznicy powstania firmy lub jakiegoś wydarzenia.
Dobrym pomysłem jest również fotoksiążka. Mamy szablony przygotowane na każdą okazję, dzięki czemu wystarczy tylko wybrać zdjęcia, które się w niej znajdą i gotowe – przygotujemy dla Ciebie pamiątkę na długie lata. Możemy także upiększyć je i wystylizować, aby wyglądały artystycznie i miały niepowtarzalny klimat.

Sklep on-line

Prowadzimy sprzedaż aparatów oraz akcesoriów fotograficznych. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz zarówno do tego, aby zacząć przygodę z fotografią, a także aby rozwijać się w tej dziedzinie. Jeśli nie wiesz, co będzie Ci potrzebne, z chęcią służmy pomocą. Nasz zespół fachowców doradzi najlepsze obiektywy, akcesoria i dodatki do planowanych przez Ciebie zdjęć!
W ciągłej sprzedaży znajdują się aparaty cyfrowe, statywy, filtry, baterie, akumulatory, karty pamięci, pokrowce i futerały, negatywy, slajdy, albumy i ramki na zdjęcia. Szeroki wybór produktów umożliwia optymalne dopasowanie do Twoich potrzeb, gwarantując pełną satysfakcję z użytkowania oraz oczywiście wykonywania samych zdjęć.