Oprawy

Soczewki okularowe

pexels-maksim-goncharenok-4348786

Okulary przeciwsłoneczne

Oprawy

Odpowiednio dobrane oprawy okularowe podkreślają wygląd, dlatego tak ważne jest, aby wybrać właściwe. Oferujemy szereg opraw okularowych o różnych wzorach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz najlepiej dopasowane do Twojej twarzy! Czeka na Ciebie szeroki wybór modnych oprawek najlepszych producentów.
Niewątpliwą zaletą jest możliwość dobrania oprawki w najbardziej odpowiadającym Ci kolorze. Jeśli masz wątpliwości, którą wybrać, nasi eksperci służą fachową pomocą. Z naszymi oprawkami zawsze będziesz wyglądać świetnie!

Soczewki okularowe

Soczewki to nie tylko zwykłe szkła korekcyjne, niwelujące wady wzroku. Nowoczesne soczewki posiadają również inne właściwości. Może je pokrywać powłoka antyrefleksyjna, która chroni przed odbiciami światła. Soczewki mogą mieć także powłokę hydrofobową – dzięki niej woda (np. deszcz) samoczynnie spływa ze szkieł i nie musisz ich wycierać.
W naszych salonach oferujemy soczewki okularowe wyposażone we wszystkie nowoczesne rozwiązania. Dzięki nim noszenie okularów będzie znacznie przyjemniejsze. Mamy także soczewki specjalne, przeznaczone do pracy przy komputerze.

Okulary przeciwsłoneczne

Zabezpiecz się przed mocnym, letnim słońcem, które męczy wzrok! Oferowane przez nas okulary przeciwsłoneczne to ochrona oczu w upalne dni. Są to nowoczesne gadżety, wykonane z lekkich, a zarazem wytrzymałych materiałów. Ich design sprawia, że nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale także są prawdziwą ozdobą i dodają szyku!
Posiadamy w ciągłej sprzedaży markowe okulary przeciwsłoneczne. Duży wybór sprawia, że z pewnością znajdziesz najlepiej dopasowane do Twojego stylu oraz budżetu. Mamy propozycje dla osób w każdym wieku.v