Bezpłatne badania wzroku

Poradnia okulistyczna NFZ

Prywatny gabinet okulistyczny

Bezpłatne badania wzroku

Zapraszamy na bezpłatne badania wzroku! Przeprowadzamy je przy użyciu nowoczesnej, specjalistycznej aparatury, korzystającej z najnowszych rozwiązań technologicznych. Badanie takie są zalecane co najmniej raz do roku – co pozwala na wykrycie wad, które mogą mieć wpływ nie tylko na widzenie, ale na ogólne samopoczucie.
Bezpłatne badanie wzroku pozwala na ocenę, czy pacjent wymaga okularów oraz ustalenie, czy ostrość widzenia jest prawidłowa. Stosowane przez nas aparaty pomiarowe cechuje wysoka precyzja wyników, przekładająca się na trafną diagnozę, co umożliwia wskazanie optymalnych szkieł korekcyjnych lub soczewek.

Poradnia okulistyczna NFZ

Nasze gabinety okulistyczne mają podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki temu możesz zarejestrować się na wizytę, mając skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego. Wówczas profesjonalne badanie wzroku zostanie wykonane przez nas całkowicie bezpłatnie. Nie różni się ono niczym od wizyty prywatnej – korzystamy z tego samego sprzętu do pomiarów.
W ramach kontraktu z NFZ oferujemy nie tylko badanie wzroku, ale również specjalistyczną diagnostykę oraz leczenie chorób wzroku. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób dorosłych, ja i dzieci. Badanie oraz leczenie przeprowadzanie są na podstawie skierowania od lekarza POZ.

Prywatny gabinet okulistyczny

Prywatny gabinet okulistyczny zaprasza na specjalistyczne badania wzroku. Oferta kierowana jest zarówno do osób chcących sprawdzić stan swojego wzroku, jak i chcących zmienić okulary na soczewki. Dobierzemy rodzaj badań do potrzeb każdego Klienta, co pozwoli na określenie wszelkich potrzeb oraz udzielenie niezbędnych zaleceń w celu poprawy kondycji oczu.
Doświadczenie naszych lekarzy okulistów w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem umożliwia wykrycie nawet wad w początkowym stadium rozwoju, co pomoże w walce z negatywnymi zmianami. Umożliwia także skuteczne doradztwo przy wyborze oprawek oraz rodzaju szkieł do nich. Twoja satysfakcja jest gwarantowana!